השותפים שלנו

ביג מרכזי קניות

קבוצת ביג תומכת בעשייה חברתית אשר מעניקה לילדים ונוער בפריפריה כלים, מסגרת תומכת, והזדמנות שבכוחה לשפר את האפשרויות שיעמדו בפניהם בעתיד.

אנו מוצאים חשיבות בתמיכה בנבט מתוך ההבנה כי ילד רעב יתקשה להשתלב ביום הלימודים ואנו מאמינים כי התמיכה שנבט מציעה תאפשר לו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

הראל

הילדים הם העתיד שלנו והחינוך הוא הביטוח לעתידם.

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חרטה על דגלה את נושא המחויבות החברתית ואנו גאים לתרום ולתמוך בעמותת "נבט". כקבוצה מהמובילות במשק הישראלי, הראל רואה חשיבות עליונה בכל הקשור לאחריות תאגידית ואנו מאמינים בתמיכה רוחבית ועמוקה בשותפים החברתיים שלנו.

במסגרת שיתוף הפעולה של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים עם נבט מתאפשר לנו לקחת חלק בדאגה לצורך הבסיסי ביותר – מזון. כאשר בסיס זה מסופק אפשר להתפתח ולהצליח בתחומים נוספים.

Ebay

איביי ענקית המסחר האלקטרוני הבינלאומית אשר נוסדה בשנת 1995 מחברת בין אנשים מכל העולם למכור ולקנות וכן להעניק לקהילה.
באיביי ישראל דוגלים בנתינה לקהילה כחלק מהפילוסופיה החברתית של הארגון, ולשם כך פועלים במספר זירות חברתיות שעיקרן הוא ליווי ועזרה לצעירים ובני נוער בתחומי המדעים והטכנולוגיה וכן תמיכה בפעילויות חברתיות עבור אוכלוסיות מוחלשות.

ברמן

מאפיית ברמן, שנוסדה בשנת 1875 בירושלים, היא מהמאפיות הגדולות והמובילות בישראל, ומספקת לחם ודברי מאפה למאות אלפי בתי אב ברחבי הארץ.
ברמן משלבת מסורת אפייה ארוכת שנים יחד עם הקפדה על איכות, ומציעה מגוון עשיר של לחמים, עוגות ועוגיות.

מאפית ברמן רואה בשיתוף הפעולה עם נבט חיבור טבעי המעניק לחברה ולעובדיה את הזכות לעזור ולתרום במוצר בסיסי המסמל את המזון החיוני, ההכרחי והעיקרי כמעט בכל בית בישראל. אחריות חברתית וחיבור לקהילה הם נר לרגלי הנהלת החברה והינם ערכים המובילים את בעליה לאורך שנות דור.

פרומדיקו

חברת פרומדיקו, חברת שירותי שרשרת הפצה מקבוצת ניאופרם, פועלת ליצירת שינוי חברתי חיובי על ידי חיזוק הקשר עם הקהילה.  אנו שמחים לתמוך בנבט היות ואנו רואים בכך השקעה לעתיד. במסגרת הפרויקט אנו מספקים לילדים ממשפחות המצויות במצוקה כלכלית כריכים לארוחת עשר. ארוחה זו מספקת תזונה בריאה ומאפשרת לילדים להגיע לשיעורים שבעים ופנויים יותר ללמידה.

מעדני מיקי

מפעל המזון "מעדני מיקי" נוסד בשנת 1939 ע"י האחים מיקי ואימרי קאופטייל.
כיום ממשיך הדור השני את המסורת רבת השנים.

"כחברה משפחתית חשוב לנו להיות שותפים בקהילה שבה אנו חיים ואנו משתדלים להיות ערים למתרחש ולתת למי שצריך. שיתוף הפעולה עם נבט היה טבעי וקל – לא כל יום אתה שומע על ארגון שעושה עבודת קודש ודואג להאכיל ילדים רעבים ברחבי הארץ".

מחלבת טרה

סיפורה של מחלבת טרה מתחיל ב-1942 כאשר מספר משפחות רפתנים ותיקות הקימו מחלבה קטנה ואיכותית בלב תל אביב.

מאז מעבר החברה לאזור הדרום חשוב לנו לקיים שותפות רציפה עם הקהילה. מתרומה – למעורבות – לאחריות חברתית והשקעה.

בשנת 2017 החליטה המחלבה להתמקד בתחום נוער בסיכון כנושא גג בבחירת השותף החברתי – תוך כוונה לבחור מגוון מסלולי התנדבות שקשורים בנוער בסיכון. מחלבת טרה רואה חשיבות רבה במעורבות החברתית ובפעילות הקהילתית.

Yellow Head

יילוהד היא סוכנות שיווק דיגיטלית מובילה בתחומה המספקת פתרונות ושירותי פרסום מקיפים ללקוחות הגדולים בעולם העוסקים בתחום האינטרנט.

"יילוהד מאמינה שרק תלמידים שבעים הם תלמידים שיכולים להתרכז ולהצליח בלימודיהם ולכן בחרנו להשקיע בעתידם של הילדים הללו ובהצלחתם"