לבתי ספר

בית ספר המעוניין להירשם לתכנית ימלא את טופס ההצטרפות וטופס סיכום השנה עד ה-1.6.2021.
נבט תבחן את הבקשות לפי קריטריונים שייקבעו על ידה. תשובות ימסרו טרם פתיחת שנה הלימודים

בכל שאלה או בקשה לעניין מילוי הטופס ניתן לפנות למנהלת התפעול של התכנית

שולי פייגנבוים

טלפון: 09-7909212, 053-9326172

מייל: shuli@nevet.org

שאלות נפוצות

האם מתקיימות ביקורות בטיחות מזון?

נבט עורכת ביקורות בטיחות מזון בבית הספר אחת ל-3 שבועות.

כיצד נקבע איזה בית ספר ישתתף בתכנית?

אנו ממיינים את בתי הספר על פי קריטריונים ברורים שנקבעו מראש כדוגמת: מיקום גאוגרפי, מדד סוציו-אקונומי של הרשות המקומית, רקע של התלמידים בבית הספר וכדומה.

במידה ובית ספר לא התחיל את הפרויקט האם יש סיכוי שיצטרף במהלך השנה?

כל בתי הספר שלא נכנסו לתכנית ייכנסו לרשימת ההמתנה. במידה והמשאבים יאפשרו זאת, יצורפו במהלך השנה בתי הספר מרשימת ההמתנה לפי הקריטריונים שהוזכרו בסעיף הקודם.

מי מממן את התוכנית?

נבט מפעילה את התכנית באופן עצמאי באמצעות כספי תורמים ייעודיים, ללא כל תמיכה של גורם ממשלתי.  לפי המודל התקציבי של נבט, הרשות המקומית/רשת בתי הספר/בית הספר מממנים כשליש מעלות הכריך כאשר נבט מסבסדת את שאר העלות מכספי תרומות.

מתי מתקיימת ההרשמה לתכנית?

בתי ספר המעוניינים להצטרף לתכנית ימלאו את טופס ההצטרפות לפני היציאה לחופש הגדול (במהלך החודשים מאי-יוני).  בית הספר ימנה איש קשר קבוע אשר יהיה אחראי על הפרויקט.

מתי מתבצעת אספקת המזון?

בית ספר המשתתף בתכנית יקבל מדי יום לחמניות, ואחת לשלושה שבועות אספקה של מילויים שונים. לבית הספר יסופקו בנוסף כלים חד פעמיים לצורך הכנת הכריכים: כפפות, סינרים, מפת אל בד ושקיות מזון.

איזה סוגי כריכים מקבלים התלמידים?

אנו מספקים לבית הספר לחמניות מחיטה מלאה וממרחים בריאים שאושרו על ידי תזונאית הארגון, כדוגמת גבינה צהובה, גבינה לבנה, חומוס, טחינה, מטבוחה, טונה, זיתים ומלפפונים חמוצים.

מה נדרש מבחינת הערכות מבית ספר שמצטרף?

בית ספר המצטרף לתכנית צריך לדאוג לחדר שישמש בלעדית עבור הכנת הכריכים ואשר יהיו בו מקרר, כלים רב פעמיים להכנת הכריכים וארון לאחסון המוצרים היבשים.