השותפים שלנו

ביג מרכזי קניות

קבוצת ביג תומכת בעשייה חברתית אשר מעניקה לילדים ונוער בפריפריה כלים, מסגרת תומכת, והזדמנות שבכוחה לשפר את האפשרויות שיעמדו בפניהם בעתיד.

אנו מוצאים חשיבות בתמיכה בנבט מתוך ההבנה כי ילד רעב יתקשה להשתלב ביום הלימודים ואנו מאמינים כי התמיכה שנבט מציעה תאפשר לו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

הראל

הילדים הם העתיד שלנו והחינוך הוא הביטוח לעתידם.

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חרטה על דגלה את נושא המחויבות החברתית ואנו גאים לתרום ולתמוך בעמותת "נבט". כקבוצה מהמובילות במשק הישראלי, הראל רואה חשיבות עליונה בכל הקשור לאחריות תאגידית ואנו מאמינים בתמיכה רוחבית ועמוקה בשותפים החברתיים שלנו.

במסגרת שיתוף הפעולה של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים עם נבט מתאפשר לנו לקחת חלק בדאגה לצורך הבסיסי ביותר – מזון. כאשר בסיס זה מסופק אפשר להתפתח ולהצליח בתחומים נוספים.

Ebay

איביי ענקית המסחר האלקטרוני הבינלאומית אשר נוסדה בשנת 1995 מחברת בין אנשים מכל העולם למכור ולקנות וכן להעניק לקהילה.
באיביי ישראל דוגלים בנתינה לקהילה כחלק מהפילוסופיה החברתית של הארגון, ולשם כך פועלים במספר זירות חברתיות שעיקרן הוא ליווי ועזרה לצעירים ובני נוער בתחומי המדעים והטכנולוגיה וכן תמיכה בפעילויות חברתיות עבור אוכלוסיות מוחלשות.

ברמן

מאפיית ברמן, שנוסדה בשנת 1875 בירושלים, היא מהמאפיות הגדולות והמובילות בישראל, ומספקת לחם ודברי מאפה למאות אלפי בתי אב ברחבי הארץ.
ברמן משלבת מסורת אפייה ארוכת שנים יחד עם הקפדה על איכות, ומציעה מגוון עשיר של לחמים, עוגות ועוגיות.

מאפית ברמן רואה בשיתוף הפעולה עם נבט חיבור טבעי המעניק לחברה ולעובדיה את הזכות לעזור ולתרום במוצר בסיסי המסמל את המזון החיוני, ההכרחי והעיקרי כמעט בכל בית בישראל. אחריות חברתית וחיבור לקהילה הם נר לרגלי הנהלת החברה והינם ערכים המובילים את בעליה לאורך שנות דור.

פרומדיקו

חברת פרומדיקו, חברת שירותי שרשרת הפצה מקבוצת ניאופרם, פועלת ליצירת שינוי חברתי חיובי על ידי חיזוק הקשר עם הקהילה.  אנו שמחים לתמוך בנבט היות ואנו רואים בכך השקעה לעתיד. במסגרת הפרויקט אנו מספקים לילדים ממשפחות המצויות במצוקה כלכלית כריכים לארוחת עשר. ארוחה זו מספקת תזונה בריאה ומאפשרת לילדים להגיע לשיעורים שבעים ופנויים יותר ללמידה.

מעדני מיקי

מפעל המזון "מעדני מיקי" נוסד בשנת 1939 ע"י האחים מיקי ואימרי קאופטייל.
כיום ממשיך הדור השני את המסורת רבת השנים.

"כחברה משפחתית חשוב לנו להיות שותפים בקהילה שבה אנו חיים ואנו משתדלים להיות ערים למתרחש ולתת למי שצריך. שיתוף הפעולה עם נבט היה טבעי וקל – לא כל יום אתה שומע על ארגון שעושה עבודת קודש ודואג להאכיל ילדים רעבים ברחבי הארץ".

מחלבת טרה

סיפורה של מחלבת טרה מתחיל ב-1942 כאשר מספר משפחות רפתנים ותיקות הקימו מחלבה קטנה ואיכותית בלב תל אביב.

מאז מעבר החברה לאזור הדרום חשוב לנו לקיים שותפות רציפה עם הקהילה. מתרומה – למעורבות – לאחריות חברתית והשקעה.

בשנת 2017 החליטה המחלבה להתמקד בתחום נוער בסיכון כנושא גג בבחירת השותף החברתי – תוך כוונה לבחור מגוון מסלולי התנדבות שקשורים בנוער בסיכון. מחלבת טרה רואה חשיבות רבה במעורבות החברתית ובפעילות הקהילתית.

Yellow Head

יילוהד היא סוכנות שיווק דיגיטלית מובילה בתחומה המספקת פתרונות ושירותי פרסום מקיפים ללקוחות הגדולים בעולם העוסקים בתחום האינטרנט.

"יילוהד מאמינה שרק תלמידים שבעים הם תלמידים שיכולים להתרכז ולהצליח בלימודיהם ולכן בחרנו להשקיע בעתידם של הילדים הללו ובהצלחתם"

Taptica

Taptica היא פלטפורמת פרסום סלולארי עולמית מקצה לקצה, הכוללת שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם עבור המותגים המובילים בעולם ומסייעת להם להגיע לקהל משתמשים רחב ומגוון. הטכנולוגיה הקניינית שלנו היא בין המתקדמות בשוק היא ממנפת נתונים גדולים, משלבת למידה ממוחשבת של המדינה והאוכלוסייה שבה ומאפשרת מיקוד איכותי בקנה מידה רחב.

Taptica יוצרת זירה משותפת שבה המותגים יכולים לתקשר באופן רלוונטי יותר עם קהלים ישירות דרך הסלולארי שלהם ולהקדים את המתחרים. השותפים של Taptica בפייסבוק ובאינסטגרם מקבלים טכנולוגיה ברמה עולמית יחד עם מסד נתונים רחב ושנים של ניסיון בפרסום בפלטפורמת פייסבוק, כדי להבטיח החזר השקעה מרבית.

אנחנו עובדים עם יותר מ 600 מפרסמים ביניהם- אמזון, דיסני, פייסבוק, טוויטר ואקספדיה. Taptica ממוקמת בתל אביב עם משרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון, סיאול, טוקיו ובייג'ינג. Taptica Ltd נסחרת בבורסה בלונדון (AIM: TAP).

Perion

פריון מספקת פתרונות פרסום ומנועי חיפוש חדשניים למותגים.

באמצעות שותפויות קהילתיות נרחבות, פריון מחויבת להשפעה חברתית חיובית ולאפשר לעובדינו הזדמנות להתנדב ולתרום לקהילה.

בכל שבוע, תלמידי כיתה ח' מבית ספר מקומי בחולון מגיעים למשרדי פריון ומקבלים שיעורים מעובדי פריון. במשך כל שנת הלימודים  התלמידים לומדים בעזרת עובדי פריון

לא רק לשפר את כישורי המתמטיקה שלהם, אלא גם להכיר את סביבת העבודה היומיומית של חברת היי-טק.

פריון גאה לשתף פעולה עם נבט כדי לספק כריכים לתלמידי המתמטיקה שלנו, ולתלמידים רבים נוספים כדי שיוכלו להתרכז בלימודיהם לקראת עתיד טוב יותר.

Natural Intelligence

Natural Intelligence היא חברת אינטרנט ואחת מחברות אתרי ההשוואות המובילות בעולם. האתרים שלנו מסייעים לעשרות מיליוני צרכנים לקבל החלטות בביטחון, באופן מושכל ובקלות.

Natural Intelligence פועלת לקידום ערכי מעורבות בקהילה ובחברה במגוון רחב של תחומים. אנחנו גאים להיות חלק במעגל התמיכה של פרויקט חשוב ומשמעותי של נבט.

אייל פרץ

אייל פרץ יזמות ונדל"ן

חברת אייל פרץ יזמות ונדל"ן שמה לה למטרה לעזור ולעשות ככל אשר עולה על ידה על מנת לחזק את פועלם ועשייתם המבורכת של חברת נבט.

פעילות חברתית זו תומכת בנדבך חשוב ומשמעותי בעשייה החינוכית והערכית החשובה כל כך לבניית ההון האנושי בישראל.

מבחינתנו לא יעלה על הדעת ולא נסכים עם כך שילדים יהיו רעבים במדינת ישראל במסגרת הלימודים או בכלל.

גיתם

גיתםBBDO

גיתם BBDO היא קבוצת התקשורת השיווקית הגדולה בישראל ומורכבת מקשת של פתרונות בעולם התקשורת השיווקית – פרסום, יח"צ, ניהול משברים, תוכן, דיגיטל, דאטה, סושיאל, פרפורמנס ומדיה, אשר חוברים יחד לגוף אחד עוצמתי העומד לרשותם של לקוחותינו.

לאומי

בנק לאומי

המעורבות של בנק לאומי בקהילה מתבטאת בהשקעה בדור המחר, באמצעות יצירת אפשרויות ומתן כלים להצלחה. הבנק מתמקד בקידום החינוך, היזמות והמנהיגות בקרב בני נוער וצעירים מהפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, בפעילות לצמצום הפערים ובקידום שוויון ההזדמנויות.

Wix

WIX הינה חברה המציעה פלטפורמה ליצירת אתרי אינטרנט המאפשרת נוכחות אינטרנטית מקצועית לכל אחד ואחת.

כנדבך תומך לעשייה העסקית, WIX פועלת גם בגזרה החברתית לקידום מעורבות ותמיכה בקהילה, לאוכלוסיות שונות לצרכים מגוונים.

אנו גאים להיות שותפים לעשייה של ארגון נבט ולאפשר לעובדינו להירתם לעשייה ולדאוג לעתיד ילדי ישראל.